Kierownik Zmiany Produkcyjnej | branża spożywcza
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży spożywczej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik zmiany produkcji

Obowiązki:

  • zarządzanie zmianą produkcji
  • przygotowywanie harmonogramu prac oraz rozdzielanie zadań pracownikom
  • nadzór nad prawidłową pracą maszyn i przebiegiem procesów produkcyjnych
  • udział w rekrutacji pracowników oraz przeprowadzanie szkoleń
  • przygotowywanie dokumentacji, raportów dotyczących przebiegów prac na produkcji

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • znajomość procesów branży ciastkarskiej lub piekarniczej
  • dobra organizacja i umiejętności planowania
  • znajomość maszyn i urządzeń powiązanych z procesem produkcji
  • aktualne badania sanitarne

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie zmianowym
  • benefity: paczki świąteczne, rabaty na produkty i usługi firmowe, Pracownicze Plany Kapitałowe, ubezpieczenie grupowe, szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Legionowo
  • Kierownik Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377