Kierownik zmiany produkcji / wolne weekendy
  • Radzymin
Radzymin, Radzymin, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej produktów żywnościowych poszukujemy na stanowisko: Kierownik zmiany produkcji

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • system premiowy,
  • program wdrożenia do organizacji,
  • pracę w systemie 3 zmianowym ( poniedziałek- piątek),
  • szkolenia wdrożeniowe i stanowiskowe,
  • Benefity: paczki świąteczne, rabaty na produkty i usługi firmowe, Pracownicze Plany Kapitałowe, ubezpieczenie grupowe, szkoleni.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie i nadzór zespołem na zmianie produkcji
  • obsługa i nadzór nad maszynami produkcyjnymi
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników
  • kontrola procesów produkcyjnych i przygotowywanie raportów

Nasze wymagania:

  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich wykonania),
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem produkcyjnym,
  • znajomość procesów produkcji ciastkarskiej lub piekarniczej,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania, komunikatywność
  • gotowość do pracy 3 zmianowej (06:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-06:00)

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Radzymin
  • Kierownik Radzymin
  • Pracownik produkcji Radzymin
  • Radzymin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584