Kierownik zmiany produkcji
  • Będzieszyn
pomorskie, Będzieszyn, pomorskie, Polska
NRF Poland Sp. z o.o.
29. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Określanie celów oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych;
  • Zwiększanie poziomu efektywnego funkcjonowania firmy oraz wzrostu jakości oferowanych produktów;
  • Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami firmy;
  • Kontrola jakości wyprodukowanych części;
  • Dbałość przestrzegania zasad i norm obowiązujących systemów bezpieczeństwa, jakości i higieny;
  • Wdrożenie i przestrzeganie procesów polityki personalnej pracowników (kierowanie podległym zespołem pracowników - szkolenie, motywowanie, ocena);

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży produkcyjnej
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników
  • Znajomość procesów produkcyjnych i technologii
  • Zdolności organizacyjne i komunikacyjne

To oferujemy

  • zaczniemy od okresu próbnego, który będzie trwał standardowe 3 miesiące. Jeśli po tym czasie obie strony będą zadowolone, zaproponujemy Ci kolejną umowę na 12 miesięcy, a później na czas nieokreślony;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, a dodatkowo co miesiąc będziesz miał szasnę zgarnąć premię frekwencyjną;
  • na urlop otrzymasz dodatkowy zastrzyk pieniędzy w ramach wczasów pod gruszą;
  • u nas możliwości rozwoju zawodowego to nie tylko hasło. Jeśli w przyszłości będziesz chciał spróbować czegoś nowego, pracy w innym dziale etc., jesteśmy otwarci;
  • lubisz chodzić na zajęcia sportowe? Świetnie, u nas otrzymasz dofinansowanie do karty sportowej Multisport;
  • mamy dla Ciebie pakiet prywatnej opieki medycznej w TUzdrowie, żebyś nie musiał czekać w kolejkach do służby zdrowia;
  • owoce w biurze, pyszna kawa bądź herbata, a może wyjścia integracyjne? Oczywiście, dbamy o swoich pracowników!
  • w pełni wyposażone stanowisko w nowy sprzęt, ogrzewana hala - dla nas komfort pracy, a w tym również i narzędzia pracy mają duże znaczenie;
  • miła atmosfera. Powiemy nieskromnie - u nas się po prostu fajnie pracuje;

  • Praca pomorskie
  • Kierownik Jabłonowo Pomorskie
  • Kierownik Mikołajki Pomorskie
  • Kierownik pomorskie
  • Kierownik kujawsko-pomorskie
  • Kierownik Drawsko Pomorskie
  • Kierownik Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji pomorskie
  • Pracownik produkcji Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik produkcji Jabłonowo Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291