Kierownik Zmiany (perfume & cosmetics) - Lotnisko Chopina
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A.
18. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy zespołu na podległej zmianie.
  • Przygotowywanie raportów kasowych.
  • Wdrożenia nowych członków zespołu.
  • Kompleksowa obsługa zamówień i dostaw.
  • Obsługa Klienta na sali sprzedaży.
  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów i oznaczeń cenowych.
  • Nadzór nad realizacją procedur operacyjnych.

Nasze wymagania

  • Umiejętność organizowania pracy i kierowania zespołem.
  • Rozwinięte kompetencje interpersonalne.
  • Wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta (preferowane w obszarze perfume & cosmetics).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Entuzjazm i empatię w codziennej pracy.
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w weekendy i święta).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w wyjątkowej atmosferze lotniska.
  • Atrakcyjnym system premiowym.
  • Szkolenia produktowe (w tym marki premium).
  • Stabilny, miesięczny grafik pracy, który uwzględnia Twoje indywidualne potrzeby.
  • Karta iTaxi opłacana przez pracodawcę (darmowy dojazd do pracy na godzinę 4:00 oraz po 23:00).
  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych m.in.: prywatny abonament medyczny Medicover, platforma do nauki języka angielskiego, karta Multisport, duże zniżki pracownicze w restauracji i naszych sklepach, pakiet ubezpieczeń na życie.
  • Abonament parkingowy finansowany przez pracodawcę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • opieka stomatologiczna
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Grupa Baltona na rynku Polskim istnieje już od blisko 80lat. Jesteśmy operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak porty lotnicze. To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w naszych kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.

Sklep „Baltona” w Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Warszawie poszukuje do swojego zespołu Kierownika Zmiany.

Jeżeli umiesz pracować zespołowo, a sprzedawanie to Twoja pasja – dołącz do nas!

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322