Kierownik zmiany na terenie Gdańskiej stoczni Remontowej
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
26. 4. 2024

Firma Seris Konsalnet prowadzi rekrutacje na stanowisko Kierownik zmiany na terenie Gdańskiej stoczni Remontowej. Realizujemy usługę asekuracji (nadzór i kontrola innych firm pod względem BHP i innych procedur obiektowych).

Zakres obowiązków:

-Sporządzanie grafików

-Organizacja pracy i nadzór podległego zespołu

-Bieżący kontakt z klientem

-Sporządzanie dokumentacji z przebiegu zmiany

Wymagamy:

-Minimum roczne doświadczenie na stanowisku brygadzista/kierownik zmiany

-Prawo jazdy kat. B

-Umiejetność organizowania własnej pracy

-Dyspozycyjność od zaraz

-Praca w systemie zmianowym 24h/48h lub wg ustalonego grafiku

-Niekaralność

Oferujemy:

-Terminowe wynagrodzenie do 10 dnia każdego miesiąca

-Stawka 25zł/h netto

-Umowa zlecenie na okres próbny (3 miesiące), następnie umowa o pracę

-Niezbędne narzędzia do pracy

-Pełne umundurowanie spełniające wymogi BHP

-Szkolenie

-Możliwość rozwoju w strukturach firmy

-Karta Multisport, prywatna opieka medyczna

-Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem lub kontakt tel. 695 330 123

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik na wysokościach Gdańsk
  • Kierownik Gdańsk
  • Kierownik Pruszcz Gdański
  • Kierownik Nowy Dwór Gdański
  • Kierownik Starogard Gdański
  • Kierownik gdański
  • Kierownik działu personalnego Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963