Kierownik zmiany
  • Knurów, KWK Knurów
śląskie, Knurów, KWK Knurów, śląskie, Polska
JSW Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

poszukuje osób na stanowisko:
Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za organizowanie i koordynowanie pracy przewozowej na ternie bocznicy KWK Knurów lub Ruch Knurów Szczygłowice, opracowanie operatywnego zmianowego planu pracy przewozowej ze szczególnym uwzględnieniem przyjmowania przewozów i ładunku materiałów, zdawania wagonów ładownych i próżnych do stacji kolejowej, podziału zadań wynikających z operatywnego planu zmianowego, bieżąca kontrola realizacji zmianowego planu pracy ze szczególnym uwzględnieniem terminowości przyjmowania i zdawania wagonów oraz interwencje na wszystkich szczeblach jednostek organizacyjnych, zabezpieczenie ciągłości pracy przewozowej, stały kontakt z dyspozytorem, nadsztygarem przeróbki mechanicznej węgla, zarządcami infrastruktur kolejowych, organizowanie akcji ratunkowej w przypadkach awarii lub zdarzenia kolejowego.

Miejsce pracy: bocznica KWK Knurów lub Ruch Knurów Szczygłowice.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, staż pracy w branży kolejowej 1 rok lub wykształcenie średnie, staż pracy w branży kolejowej 5 lat,
  • Znajomość ustawy o transporcie kolejowym,
  • Obsługa komputera na poziomie dobrym,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Dociekliwość, dokładność, terminowość,
  • Wysoka etyka pracy,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Nagrody okazjonalne i premie kwartalne.
  • Świadczenia socjalne.

  • Praca śląskie
  • Kierownik Siemianowice Śląskie
  • Kierownik Piekary Śląskie
  • Kierownik Ząbkowice Śląskie
  • Kierownik Oborniki Śląskie
  • Kierownik Stronie Śląskie
  • Kierownik Miasteczko Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055