Kierownik zmiany
  • Warka
Warka, Warka, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji, przejawiasz kompetencje managerskie i nie boisz się wyzwań, to możliwe, że szukamy właśnie Ciebie!

Dla naszego Klienta - firmy z branży FMCG - poszukujemy kierownika zmiany.

Oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego w pracy na produkcji, mile widziane w przetwórstwie owoców/warzyw, sortowni owoców/warzyw itp.
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budowy maszyn, inżynierii produkcji lub pokrewnych
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • elastyczności i samodzielności w działaniu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach klienta
  • 2 razy w roku dodatkowe bonusy pieniężne na święta
  • roczną premię uznaniową
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Zadania

  • zarządzanie zespołem ok. 15 osób
  • współpraca z działem utrzymania ruchu
  • rozdzielanie zadań, egzekwowanie ich wykonania
  • bieżące monitorowanie wykonania planu produkcyjnego i jego jakości
  • współpraca z innymi działami w firmie

  • Praca Warka
  • Kierownik Warka
  • Warka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544