Kierownik zmiany
  • Modlniczka
małopolskie, Modlniczka, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Dla naszego Klienta UPS, rekomendowanego pracodawcy na rynku usług kurierskich, poszukujemy osoby na stanowisko kierownika zmiany.

Jeżeli masz doświadczenie lub chcesz rozwijać się w kierunku zarządzania pracownikami magazynu oraz cenisz stabilne zatrudnienie, zapraszamy do pracy z randstad.

Lokalizacja: Modlniczka (pow. krakowski).

Oczekujemy

  • gotowości do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-22:00
  • zorientowania na osiągnięcie zdefiniowanych norm jakościowych i wydajnościowych
  • zdolności interpersonalnych, wysokiej komunikatywności
  • doświadczenie w zakresie zarządzania obszarem produkcyjnym (mile widziane)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • stawkę 5090 zł brutto/mies.
  • premię 8% od przepracowanych godzin
  • dodatek paliwowy w wysokości 500 zł netto/mies.
  • szybką rekrutację online lub stacjonarnie - sam wybierasz!
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zadania

  • kierowanie podległym zespołem pracowników magazynu (kontrola realizacji zadań, podział obowiązków i ewidencja obecności)
  • efektywne zarządzanie czasem pracy podległego zespołu
  • wdrażanie nowych pracowników
  • utrzymywanie dyscypliny, dbanie o przestrzeganie regulaminu pracy, stosowanie się do procedur, praca według instrukcji
  • nadzór nad prawidłową komunikacją międzyzmianową
  • odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji dotyczący realizacji projektu, współpraca z klientem
  • szkolenia podległego zespołu w oparciu o kartę wdrożenia pracownika
  • rozwiązywanie bieżących problemów

  • Praca małopolskie
  • Kierownik małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648