Kierownik Zmiany
  • Kąty Wrocławskie
Kąty Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, dolnośląskie, Polska
NES Global Talent
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie odpowiedniego obiegu dokumentacji magazynowej,
  • Usprawnianie procesów , kontrola stanów magazynowych. Koordynowanie działań związanych z prawidłowym funkcjonowaniem magazynu
  • Zarzadzanie podległym zespołem pracowników
  • Zapenienie rozwoju kompetencyjnego podległego zespołu, udzielanie feedbacku oraz przeprowadzanie rozmów rozwojowych
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Zarządzanie harmonogramem oraz tworzenie ewidencji czasu pracy

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie logistyczne lub pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość j.angielskiego minimum na poziomie B1
  • Umiejętność efektywnego zarządzania, motywowania oraz budowania zaangażowania pracowników
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów interdyscyplinarnych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w nowoczesnej rozwijającej się fabryce z najnowszymi technologiami
  • Prywatną opieką medyczną
  • Ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytalny
  • Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowanie do Karty Multisport

With over 90 years combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the worlds leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.

  • Praca Kąty Wrocławskie
  • Kierownik Kąty Wrocławskie
  • Kąty Wrocławskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045