Kierownik Zmiany
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Konsorcjum Stali S.A.
10. 10. 2024

Konsorcjum Stali S.A. z siedzibą w Zawierciu, krajowy lider w branży wyrobów hutniczych i produkcji zbrojeń budowlanych, posiadający własne Centrum Serwisowe Blach, Centrum Serwisowe Stali oraz Zakład Konstrukcji Stalowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie procesu produkcji.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników.
  • Znajomość przepisów z zakresu BHP i prawa pracy.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Obsługa komputera i innych urządzeń biurowych.
  • Praca zmianowa.

To oferujemy:

  • Atrakcyjną pracę w znanej, stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię regulaminową.
  • Umowę o pracę - składki odprowadzane od całości otrzymywanego wynagrodzenia.
  • Szkolenia do wykonywanej pracy.
  • Dofinansowania urlopowe.
  • Dodatki świąteczne.
  • Niskooprocentowane pożyczki z ZFŚS.

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi.
  • Spotkania integracyjne.

  • Praca Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251