Kierownik Zmiany
  • Tczew
Tczew, Tczew, Pomeranian Voivodeship, Polska
Thales
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Tczew

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem pracowników (w tym zarządzanie ich czasem pracy, dokonywanie rocznych ocen pracowniczych) oraz właściwa organizacja ich pracy celem osiągania wyznaczonych celów – wyników produkcyjnych
  • zapewnienie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych i dostaw
  • współpraca na rzecz skutecznego rozwiązywania problemów
  • inspirowanie działań w zakresie ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych
  • sporządzanie raportów na podstawie danych produkcyjnych, ich analiza i wypracowywanie działań celem optymalizacji kosztów produkcji, podnoszenie produktywności
  • komunikowanie podległemu zespołowi osiąganych wyników i wskaźników produkcyjnych
  • dbanie o poziom motywacji pracowników i pozytywną atmosferę w zespole
  • zapewnienie bieżącej komunikacji z pracownikami szczególnie w zakresie bieżących zmian oraz krytycznych sytuacji
  • podejmowanie działań podnoszących zaangażowanie pracowników

Nasze wymagania

  • min 2 letnie doświadczenia w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość wskaźników produkcyjnych i umiejętność ich interpretacji
  • znajomość narzędzi zarządzania zespołem
  • zdolności komunikacyjne i współpracy z zespołem
  • umiejętność podejmowania decyzji i orientacja na cele

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę zmianową 12-godzinną w równoważnym systemie czasu pracy
  • atrakcyjny system premiowania
  • ciekawą pracę w środowisku międzynarodowym i udział w wytwarzaniu unikatowych produktów
  • dofinansowanie kosztów dojazdu w przypadku osób zamieszkujących poza Tczewem według polityki firmy oraz inne benefity (tj. możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, współfinansowanie pakietu prywatnej opieki medycznej, gabinet lekarski na terenie zakładu, bezpłatny parking dla pracowników, kantyna z preferencyjnymi cenami, możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych np. dodatki letnie, zimowe, karta Multisport, możliwość dołączenia do Klubu Biegacza)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • dyżury lekarza w biurze
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • kantyna z preferencyjnymi cenami
  • klub Biegacza

Thales

In fast changing markets, customers worldwide rely on Thales. Thales is a business where brilliant people from all over the world come together to share ideas and inspire each other. In aerospace, transportation, defense, security and space, our architects design innovative solutions that make our tomorrows possible. Thales is a global leader in the field of providing security systems for surface transport, airspace, defense operations and electronic transactions. In the field of rail transport, Thales is one of the leading suppliers of railway automation systems and a leader in the implementation of ETCS by providing automation of railway traffic control while maintaining the maximum safety of transport, passengers and goods. In Poland, Thales effectively supports the development of rail networks as a leader in the field of railway automation and develops new areas of business by offering technologically advanced solutions for the army, the aviation industry, transport, telecommunications and the public sector.

  • Praca Tczew
  • Kierownik Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087