Kierownik Zmiany
  • Rusocice
małopolskie, Rusocice, małopolskie, Polska
FHU ŁUKASIK
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • zastępstwo podczas nieobecności kierownika,
  • pomoc w realizowaniu celów i założeń firmy,
  • budowanie dobrych relacji z klientem,
  • szkolenie nowych pracowników,
  • zamówienia towarów,
  • nadzór nad pracą personelu,
  • banie o ekspozycję towarów promocyjnych,
  • udział w inwentaryzacjach,
  • przestrzeganie procedur bezpieczeństwa

Wymagania
  • samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość
  • gotowość do odbycia szkoleń
  • doświadczenie
  • umiejętności sprzedażowe

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na cały etat,
  • szkolenia i wdrożenie do pracy (szczególnie dla osób nieposiadających doświadczenia),
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • wsparcie finansowe i rzeczowe w trudnych sytuacjach losowych,
  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego obejmującego również członków rodziny pracownika.

  • Praca małopolskie
  • Kierownik małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836