Kierownik zmiany
  • Wymiarki
Wymiarki, Wymiarki, lubuskie, Polska
Stoelzle Lausitz Poland Sp. z o.o.
1. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie przebiegu procesów produkcyjnych wyrobów
  • Nadzorowanie i organizowanie pracy
  • Czuwanie nad właściwą eksploatacją maszyn i urządzeń
  • Sporządzanie raportu zmianowego zgodnie z ustalonymi procedurami wewnętrznymi
  • Rozwiazywanie problemów i usprawnianie pracy na produkcji
  • Kontrola obecności i przestrzegania dyscypliny pracy, organizacja i podział zadań na danej zmianie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Rzetelność, sumienność i wysokie zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Wykształcenie o profilu technicznym
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników, planowaniu, zarządzaniu
  • Znajomość obsługi komputera: Ms Office
  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego - mile widziane

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji;
  • niezależność w realizacji działań;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pakiet świadczeń socjalnych;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia;
  • dodatki za prace w niedzielę i święta;
  • dodatki świąteczne;
  • dofinansowanie urlopu;
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;
  • prywatna opieka medyczna.

  • Praca Wymiarki
  • Kierownik Wymiarki
  • Wymiarki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045