Kierownik Zmiany
  • Żary
Żary, Żary, Lubusz Voivodeship, Polska
Rekrutacja 360 - Pracuj.pl
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Żary

Rekrutujemy dla

Firmy Valmet Automotive Sp. z o.o.

Valmet Automotive jest jednym z największych producentów kontraktowych pojazdów na świecie, działającym na rynku od 50 lat. Jesteśmy doświadczonym i solidnym partnerem w zakresie rozwoju i produkcji, dostawcą systemów dachowych, kinematycznych i mobilności elektrycznej. Dołącz do nas i zostań członkiem zespołu ponad 4000 osób pracujących w naszych lokalizacjach w Finlandii, Niemczech i Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i zapewnianie ciągłości produkcji, w oparciu o zamówienia i dostępne zasoby produkcyjne
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP, wewnętrznych procesów i standardów
  • Tworzenie kultury ciągłego doskonalenia oraz rozwój podległego personelu
  • Ścisła współpraca z działem Logistyki, Jakości i Procesu
  • Monitorowanie dokumentacji procesowej/produkcyjnej

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (preferowane na kierunku zarządzanie produkcją lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi
  • Gotowość do pracy zmianowej

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia oraz umiejętności- cenimy pracę i rozumiemy Twoje potrzeby,
  • Możliwość uzyskania premii zależnej od wyników pracy (do 10% wynagrodzenia podstawowego) - doceniamy zaangażowanie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, więc nie martw się, co przyniesie jutro,
  • Międzynarodowe środowisko pracy, w którym każdy dzień przynosi okazje do rozwoju,
  • Profesjonalne wprowadzenie do firmy – dla nas liczy się człowiek,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje – najlepsza inwestycja to inwestycja w rozwój,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon) i dobra kawa na początek dnia – dobry start to początek sukcesu :)
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, premie świąteczne, dofinansowanie do posiłków, premia za brak absencji, dofinansowanie do dojazdów, premie za polecenia pracownicze, wsparcie w rozwoju pasji sportowych i pomaganiu innym, korzystne warunki przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie)
  • Miłą atmosferę i uśmiech szefa :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

  • Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną
  • Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV
  • Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Czym jest Rekrutacja 360

Jako Pracuj.pl świadczymy naszym Klientom - Pracodawcom usługę w ramach, której mają możliwość zlecić nam proces Rekrutacji na stanowisko, którego aktualnie poszukują do swojej organizacji.

Realizując taki projekt, działamy jako agencja doradztwa personalnego (numer 12252).

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zaaplikuj poniżej.

  • Praca Żary
  • Kierownik Żary
  • Żary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087