Kierownik Zmiany
  • Rzgów
Rzgów, Rzgów, łódzkie, Polska
Kerakoll Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

­ZAKRES STANOWISKA:

- nadzorowanie operacji produkcyjnych

- zarządzanie zespołem produkcyjnym

- ustalanie i bezpośrednia kontrola parametrów pracy maszyn produkcyjnych

- zarządzanie dostawami makro surowców

- zapewnienie jakości produktów końcowych

OBOWIĄZKI I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

- zarządzanie zespołem produkcyjnym dla zapewnienia dostępności produktów

- planowanie, organizowanie i wdrażanie procesu produkcyjnego

- uzgadnianie i zabezpieczanie dostaw surowców, do procesu produkcyjnego

- współpraca z innymi działami w zakresie optymalizacji produkcji pod kątem wydajności i jakości

- nadzór i kontrola procesu produkcyjnego w bezpośredniej współpracy z systemem sterowania EDM

- zarządzanie, motywowanie i rozwój podległego zespołu

- zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i prawa pracy

GŁÓWNE DZIAŁANIA:

- aktywny nadzór nad działaniami produkcyjnymi

- monitorowanie procesów produkcyjnych i zapewnienie przestrzegania harmonogramów produkcji i standardów jakościowych

- ustalanie procedur komunikacji z innymi działami dla zagwarantowania dotrzymania harmonogramów produkcji

- zapewnienie szkoleń dla personelu produkcyjnego dla zapewnienia niezbędnych umiejętności i wiedzy

- nadzorowanie procesu rozładunku surowców dla zagwarantowania zgodności ze standardami jakości firmy

- zarządzanie i rozwiązywanie konfliktów między członkami zespołu produkcyjnego

- przeprowadzanie przekazania zmiany gwoli efektywnego przepływu informacji o statusie i ciągłości procesu

- przeprowadzanie ocen efektywności i przekazywanie informacji zwrotnych pracownikom

Nasze wymagania

KIEROWNIK ZMIANY w Kerakoll Polska posiada następujące kompetencje:

- podstawowa znajomość środowiska Ms Office

- język angielski - poziom A2 (komunikatywny)

- doświadczenie w środowisku SAP będzie dodatkowym atutem

- silne umiejętności przywódcze

- umiejętność pracy w stresie i w zmiennym środowisku

- umiejętność ustalania priorytetów i podejmowania szybkich decyzji

- umiejętność planowania i organizowania pracy własnej i podległego zespołu

Dodatkowo, stanowisko wymaga:

- minimum 1 roku doświadczenia w zarządzaniu zespołem produkcyjnym/utrzymania ruchu.

- wykształcenia minimum średniego w zakresie zarządzania produkcją lub mechaniki

To oferujemy

  • pracę dla renomowanej marki chemii budowlanej, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • pakiet benefitów.

KERAKOLL charakteryzuje się zwinną, inkluzywną i odpowiedzialną kulturą, skupioną na ludziach; która ceni różnorodność. Oferuje szerokie i równe możliwości rozwoju i nauki, zachęcając swoich utalentowanych pracowników do wykorzystania w pełni ich potencjału, szanując ich jako jednostki i pomagając w tworzeniu przyjaznego środowiska pracy.

  • Praca Rzgów
  • Kierownik Rzgów
  • Rzgów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448