Kierownik Zmiany – Shift Supervisor
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Steripack Medical Poland Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad procesem produkcji prowadzonym na wydziale wyrobów medycznych zgodnie z obowiązującymi wymaganiami
  • Nadzór nad dokumentacją prowadzonych procesów produkcyjnych zgodnie z wymaganiami SZJ, GMP
  • Wdrażanie instrukcji i procedur dotyczących nadzorowanych działów zgodnie z wymaganiami GMP i SZJ
  • Szkolenie zespołu operatorów zgodnie z wymaganiami GMP i SZJ oraz identyfikacja potrzeb szkoleniowych podległego zespołu
  • Realizacja zadań działu produkcji wynikających z obowiązujących dokumentów
  • Realizowanie procesów produkcyjnych zgodnie z zatwierdzonymi instrukcjami pracy
  • Weryfikacja poprawności wpisów w dokumentacji obowiązującej na wydziałach produkcyjnych
  • Informowanie działu kontroli jakości o stwierdzonych niezgodnościach dotyczących procesu produkcyjnego oraz wytwarzanych produktów
  • Budowanie pozytywnych relacji w grupie poprzez kształtowanie właściwej atmosfery w miejscu pracy
  • Udział we wprowadzaniu nowych projektów produkcyjnych
  • Prowadzenie optymalizacji podległych procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży medycznej lub farmaceutycznej
  • Znajomość standardów dla wyrobów medycznych i wymagań GMP
  • Umiejętność planowania i organizowania produkcji
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość metodologii optymalizacji procesów produkcyjnych Lean, DMAIC
  • Umiejętność analizy danych
  • Umiejętność identyfikowania, inicjowania i prowadzenia optymalizacji podległych procesów produkcyjnych na podstawie danych o procesach
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne i asertywność
  • Zdolność do podejmowania decyzji w warunkach stresu
  • Umiejętność motywowania zespołu oraz delegowania i rozliczania zadań

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej i perspektywicznej firmie z branży medycznej
  • Rozbudowany pakiet prywatnej opieki medycznej oraz benefitów pozapłacowych
  • Pracę w profesjonalnym i zgranym zespole
  • Ciekawe wyzwania i możliwość ciągłego rozwoju

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • siłownia w biurze
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • myBenefit

SteriPack is 100% focused on contract manufacturing services for medical device under ISO 13485 system and contract packaging services for the pharmaceutical industry under cGMP. Founded over 25 years ago, SteriPack was born from a desire to do it better. Better customer focus, better lead times, better manufacturing processes, better quality control, but most importantly a better approach to solving customer problems.

Today SteriPack hosts five ISO Class 7 & 8 clean room manufacturing facilities strategically located across Europe, Asia & North America.

SteriPack contributes to create an encouraging work environment. We respect people, build successful teams and give opportunities to develop.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Kierownik Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588