Kierownik Zmianowy Magazynu
  • Gniezno
Gniezno, Gniezno, wielkopolskie, Polska
Jeremias Sp. z o.o.
10. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja oraz koordynacja procesów magazynowych dotyczących wyrobów gotowych i surowców
  • Zarządzanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu pracowników na zmianie
  • Ciągłe doskonalenie efektywności i jakości pracy, bieżąca kontrola i podnoszenie produktywności zespołu pracowników
  • Koordynowanie prawidłowego obrotu towarów i dokumentów w Magazynie
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie procedur i instrukcji obowiązujących w Spółce
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy, egzekwowanie przestrzegania dyscypliny, higieny oraz bezpieczeństwa pracy.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • Orientacja na realizację wyznaczonych celów i optymalizację procesów
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Szybkie reagowanie i bieżące rozwiązywanie problemów operacyjnych
  • Potencjał i umiejętności liderskie
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy WMS

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wsparcie doświadczanego i zaangażowanego zespołu
  • Przyjazną atmosferę zarówno w Magazynie, jak i całej organizacji
  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Pakiet medyczny i sportowy, PPE, świadczenie urlopowe

NIE CZEKAJ – DOŁĄCZ DO NAS – JUŻ TERAZ ZŁÓŻ SWOJE CV

  • Praca Gniezno
  • Kierownik Gniezno
  • Gniezno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584