Kierownik Zmianowy
  • Jawor
Jawor, Jawor, dolnośląskie, Polska
KUZNIA JAWOR SA w Jaworze
15. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pionem produkcji na Wydziale
  • Organizacja i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Bieżące monitorowanie wskaźników produkcyjnych
  • Zapewnienie optymalnej wydajności Wydziału poprzez właściwą organizację pracy
  • Samodzielne rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • Raportowanie do Plant Managera

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – techniczne (mile widziane w kierunkach związanych z obróbką metali)
  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania pionem produkcyjnym
  • Zdolności analityczne i umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 8 000 – 10 000 zł brutto (przy UoP),
  • Dogodną formę zatrudnienia,
  • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do kart MultiSport i MultiKino,
  • Wyjazdy i wycieczki integracyjne.

  • Praca Jawor
  • Kierownik Jawor
  • Jawor - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544