Kierownik Zespołu Sprzedaży Telefonicznej
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Corab S.A.
9. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i nadzorowanie procesu sprzedaż i obsługi posprzedażnej w Contact Center Corab
  • Wdrażanie i rozwijanie strategii sprzedażowych, kampanii oraz standardów obsługi klienta
  • Reagowanie na uwagi i opinie klientów w celu ciągłego doskonalenia procesów sprzedażowych
  • Koncentracja na osiąganiu wyników sprzedażowych i realizacji wyznaczonych celów
  • Monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników sprzedaży
  • Ciągła optymalizacja procesów sprzedażowych w celu podnoszenia wskaźników wpływających na wolumen i wartość sprzedaży
  • Implementowanie i testowanie nowych metod i narzędzi w celu zwiększenia efektywności sprzedaży
  • Wdrażanie automatyzacji i technologii wspierających procesy sprzedażowe
  • Tworzenie i utrzymywanie pozytywnej atmosfery pracy
  • Organizowanie szkoleń i warsztatów podnoszących umiejętności sprzedażowe zespołu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży przez telefon
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Umiejętność motywowania pracowników
  • Angielski średnio zaawansowany
  • Znajomość branży OZE
  • Znajomość THULIUM

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Przyjazną atmosferę
  • Nowoczesne biuro
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Wczasy pod gruszą

  • Praca Olsztyn
  • Specjalista ds. Sprzedaży Olsztyn
  • Kierownik Olsztyn
  • Kierownik działu personalnego Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544