Kierownik Zespołu Rehabilitacji
  • Wiązowna
Wiązowna, Wiązowna, Mazowieckie, Polska
Orpea
27. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Rezydencja Marianna poszukuje na stanowisko
KIEROWNIKA ZESPOŁU REHABILITACYJNEGO I TERAPEUTÓW
Opis stanowiska:
-organizacja pracy podległego zespołu, w tym podział i organizacja zadań,
-monitoring realizowanych zadań,
-nadzór i kontrola jakości wykonywanych zadań,
-nadzór nad poprawnością prowadzenia dokumentacji medyczną,
-uczestniczenie w spotkaniach zespołu zarządzającego placówką,
-programowanie terapii pacjentów komercyjnych,
-zapewnienie odpowiedniej realizacji i  jakości świadczonych usług rehabilitacyjnych
-rekrutacja personelu
-prowadzenie terapii indywidualnej z pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi, ortopedycznymi oraz z osobami starszymi

Profil kandydata:
-wykształcenie wyższe magisterskie
- wysoka kultura osobista
-sumienność, zaangażowanie w codzienne obowiązki

Oferujemy:
-Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w pracy z pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi, ortopedycznymi oraz z osobami w starszym wieku, w domu opieki z wieloletnim kontaktem z NFZ (współpracujemy z Funduszem od 2002 roku).
-Dobrze wyposażone stanowisko pracy.
-Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie
-Liczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy emeis.
-Miłą atmosferę i wzajemną pomoc w Zespole.
-Dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie)

  • Praca Wiązowna
  • Kierownik Wiązowna
  • Wiązowna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544