KIEROWNIK ZESPOŁU MULTIBIZNESOWEGO
  • Ostrołęka
Ostrołęka, Ostrołęka, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1046054001

Obowiązki

  • wspierasz Dyrektora Oddziału w zarządzaniu zespołem,
  • kreujesz wizerunek Banku oraz inicjujesz działania związane z zarządzaniem relacjami z klientami,
  • planujesz i organizujesz pracę oraz kontrolujesz na bieżąco realizację zadań zespołu,
  • jesteś wsparciem merytorycznym podległym pracownikom i akceptujesz przygotowane przez nich materiały,
  • bierzesz udział w kreowaniu i realizacji działań zapewniających najwyższą jakość obsługi klientów,
  • aktywnie monitorujesz realizację programów sprzedażowych w podległym zespole,
  • budujesz trwałe relacje z klientami poprzez pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie stałego kontaktu z dotychczasowymi, dbając jednocześnie o dbanie o wysoką jakość świadczonych usług i obsługę zgodnie ze standardami.

Wymagania

  • masz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, bankowość, finanse, zarządzanie,
  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy lub kierownika z obszaru obsługi klientów detalicznych lub klientów zamożnych,
  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w
  • pracy na stanowisku doradcy lub kierownika z obszaru obsługi klientów detalicznych lub klientów zamożnych,
  • wiesz, jak zarządzać zespołami pracowniczymi, w tym organizacją pracy, motywować i zarządzać sprzedażą,
  • wiesz, jak zarządzać zespołami pracowniczymi,
  • w tym organizacją pracy,
  • motywować i zarządzać sprzedażą,
  • znasz standardy jakości obsługi pracy oddziałów,
  • umiesz rozpoznawać potrzeby klientów i budować z nimi właściwe relacje,
  • masz wiedzę na temat zagadnień merytorycznych związanych z organizacją i funkcjonowaniem oddziału,
  • masz wiedzę na temat
  • zagadnień merytorycznych związanych z organizacją i funkcjonowaniem oddziału,
  • znasz dobrze pakiet MS Office,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Profesjonalne szkolenia

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Ostrołęka
  • Kierownik Ostrołęka
  • Ostrołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055