Kierownik zespołu księgowego
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Sima Consulting Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z branży automatyki przemysłowej, poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik zespołu księgowego

Obowiązki

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych w oparciu o dokumenty księgowe
  • Kontrola formalna, merytoryczna i rachunkowa dokumentów księgowych
  • Kontrola obiegu dokumentów księgowych
  • Odpowiedzialność za polskie wymagania prawno-podatkowe
  • Przygotowywanie planów finansowych
  • Budowa zakresu obowiązków zespołu księgowego
  • Zarządzanie zespołem w strukturach międzynarodowych
  • Gromadzenie, przechowywanie i archiwizacja dowodów księgowych

Wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarach księgowości (finansów)
  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu finansów i rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych - wiedza operacyjna
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Znajomość systemów księgowych ERP (np. SAP)
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • Umiejętności analityczne
  • Współpraca w środowisku międzynarodowym
  • Koncentracja na kliencie, orientacja na potrzeby klienta
  • Proaktywna postawa i wychodzenie z inicjatywą
  • Zarządzanie zespołem operacyjnym i umiejętności przywódcze
  • Umiejętność współpracy z różnymi partnerami biznesowym

Oferujemy

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwości rozwoju i szeroka oferta szkoleniowa
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Paczki świąteczne
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy

  • Praca Poznań
  • Kierownik Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584