Kierownik zespołu elektryków
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
ProPoint S.A.
8. 6. 2024

Od 2008 roku działamy w branży automatyki przemysłowej, świadcząc usługi związane z projektowaniem systemów sterowania, uruchamianiem obiektów przemysłowych, produkcją szaf sterowniczych oraz budowaniem zautomatyzowanych linii produkcyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: DELEGACJE NA TERENIE EUROPY

Twoje zadania:

  • Prowadzenie i organizacja pracy zespołu elektryków,
  • Dbanie o czasowe wywiązywanie się z zadań,
  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy,
  • Dostarczanie narzędzi i materiałów dla zespołu,
  • Osiąganie postawionych celów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami,
  • Mile widziana znajomość sektora motoryzacyjnego,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych (ok. 70-80% pracy w delegacji),
  • Umiejętności organizacyjne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziana:

  • Wiedza z branży motoryzacyjnej.

Oferujemy:

  • Szkolenia i szansę na zdobycie doświadczenia,
  • Pracę nad międzynarodowymi projektami w motoryzacji,
  • Dostęp do innowacyjnych technologii,
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie, opieka medyczna, etc),
  • Rozwój zawodowy.

  • Praca Gliwice
  • Kierownik Gliwice
  • Kierownik działu personalnego Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080