Kierownik Zespołu Elektroenergetycznego w Dziale Utrzymaniu Majątku
  • Wrocław, plac Uniwersytecki 1
dolnośląskie, Wrocław, plac Uniwersytecki 1, dolnośląskie, Polska
Uniwersytet Wrocławski
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko

Kierownika Zespołu Elektroenergetycznego w Dziale Utrzymaniu Majątku

Nazwa stanowiska: kierownik

Wymiar etatu: pełny

Liczba etatów: 1

Główne obowiązki

  • Nadzór nad pracą brygady Zespołu Elektroenergetycznego, planowaniem prac brygady, wykorzystaniem czasu pracy pracowników zespołu.
  • Nadzór nad właściwą gospodarką materiałową i narzędziową brygady, kontrola przestrzegania przepisów BHP.
  • Przygotowywanie zleceń i opisów przedmiotu zamówienia w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych na dostawy i usługi dotyczących urządzeń, instalacji i systemów elektrycznych, współpraca w przygotowywaniu umów.
  • Wydawanie WTP (Warunków Technicznych Przyłączenia) dla nowych urządzeń przyłączanych do instalacji elektrycznej.
  • Opracowywanie harmonogramu dokonywania pomiarów elektrycznych w obiektach, nadzór nad ich prawidłowym przebiegiem.
  • Prowadzenie archiwum elektrycznego: protokołów pomiarów okresowych, protokołów z przeglądów oświetlenia awaryjno-ewakuacyjnego, protokołów z polecenia wykonania pracy, protokołów ze sprawdzenia wyłączników ppoż.
  • Opracowywanie propozycji do planów remontowych i inwestycyjnych w zakresie urządzeń, instalacji i systemów elektrycznych.
  • Przyjmowanie zgłoszeń o uszkodzeniach i awariach urządzeń, instalacji i systemów od użytkowników w obiektach Uczelni, nadzór nad realizacją napraw zgłoszonych awarii.
  • Weryfikacja i sporządzanie kosztorysów prac elektrycznych.
  • Rozliczanie i ewidencjonowanie dokumentów finansowych (w zakresie prowadzonych spraw).
  • Kontrola ważności zaświadczeń kwalifikacyjnych podległych pracowników.

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie wyższe w kierunkach Elektrotechnika, Elektroenergetyka, Energetyka lub pokrewne.
  • Świadectwo kwalifikacji SEP powyżej 1 kV (dozorowe).
  • Biegłe posługiwanie się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi.
  • Staż pracy min. 6 lata.
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Microsoft Office).
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność pracy w zespole i zarządzania zespołem.

Wymagania pożądane

  • Znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych.
  • Znajomość obsługi programu Teta.
  • Aktualne świadectwo kwalifikacji SEP powyżej 1 kV (dozorowe i eksploatacyjne)
  • Doświadczenie w wykonawstwie lub projektowaniu instalacji elektroenergetycznych.
  • Doświadczenie przy nadzorze nad eksploatacją instalacji elektroenergetycznych lub w służbach utrzymania ruchu.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”.
  • Możliwość skorzystania z karty „multisport”.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci.
  • Preferencyjne pożyczki.

  • Praca dolnośląskie
  • Kierownik dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748