Kierownik zespołu ds. realizacji usług w branży przemysłowej i energetycznej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
3N SOLUTIONS sp. z o.o.
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obowiązki:

  • Realizacja usług czyszczenia przemysłowego, konserwacji szaf sterowniczych i urządzeń przemysłowych,
  • Realizacja prac antykorozyjnych,
  • Wsparcie działu handlowego w zakresie wycen usługi
  • Zamawianie sprzętu, materiałów przed każdą realizacją,
  • Przygotowanie podstawowych formalności związanych z realizacją (awizacja, procedury BHP)
  • Koordynacja pracy w trakcie realizacji
  • Kontrola jakościowa, kosztowa wykonywanych prac
  • Raportowanie bieżące realizacji oraz podpisanie protokołów
  • Wdrożenie nowych pracowników na realizacji
  • Szkolenia dla pracowników w zakresie swojej ekspertyzy technicznej

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu w ramach czyszczenia przemysłowego/innych usług dla przemysłu, energetyki lub doświadczenie jako kierownik/brygadzista w branży pzemysłowej I energetycznej.
  • Doświadczenie merytoryczne - praca w czyszczeniu urządzeń przemysłowych, malowanie, antykorozja, czyszczenie hydrodynamiczne, odkurzanie przemysłowe, ładowarki próżniowe.
  • Gotowość do pracy w delegacji
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Proaktywność w rozwiazywaniu problemów
  • Samodzielność w działaniu
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Kultura osobista oraz dbałość o jakość pracy

  • Dodatkowym atutem będą:

    • Znajomość zasad pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych lub urządzeniami wysokociśnieniowymi
    • Uprawnienia energetyczne E1/D1 (G1)
    • Posiadanie prawa jazdy kategorii C
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie : 6 500 - 12 000 zł netto (w zależności od liczby przepracowanych godzin i doświadczenia)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie.
  • Pracę w delegacji z pełnym wyżywieniem, zakwaterowaniem na czas realizacji oraz transportem.
  • Przygotowanie i wdrożenie do pracy w miłej atmosferze wśród kompetentnych i doświadczonych pracowników
  • Możliwość nauki oraz rozwoju osobistego (szkolenia, proces certyfikacji w zakresie wykonywania usług)
  • Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia grupowego, karty MultiSport oraz opieki medycznej PZU Zdrowie
  • Wyjazdy integracyjne
  • Benefity Świąteczne

  • Praca Warszawa
  • Organizator usług Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Technik usług fryzjerskich Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388