Kierownik zespołu ds. kadr i płac
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
YOUR EXPERT sp. z o.o.
11. 9. 2024

Your Expert Sp. z o.o. nowoczesna, międzynarodowa firma pośrednictwa pracy w Europie, która istnieje na rynku od 2018 roku. Oferujemy kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie uzupełniania braków kadrowych na terenie całej Polski.

Głównym celem Your Expert jest połączenie człowieka z biznesem robiąc wszystko aby zdobyć zaufanie zarówno od człowieka, i też od przedsiębiorcy.

Jesteśmy elastycznym zespołem, gotowym dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Ale czego nam wciąż brakuje? Odpowiedź jest prosta: Ciebie i Twoich niezwykłych umiejętności!

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu i wspólnego budowania sukcesu.

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i nadzór nad pracą zespołu kadr i płac
  • Zarządzanie zespołem, planowanie działań i stałe monitorowanie efektów
  • Śledzenie i nadzorowanie zmian w obowiązujących przepisach
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: US, GUS, ZUS, PIP, komornikami
  • Przygotowanie sprawozdań, raportów i analiz kadrowo-płacowych
  • Współpraca z Zarządem w zakresie bieżącego rozwiązywania problemów kadrowo-płacowych, przygotowywanie niezbędnych raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w obszarze kadrowo - płacowym
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem min 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, podatkowych, ubezpieczeń społecznych, zatrudniania cudzoziemców
  • Doświadczenie w pracy z systemami kadrowo-płacowymi (HRappka, Symfonia KIP) oraz z programem Płatnik
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego (min.B2) - warunek konieczny
  • Znajomość języka polskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy projektowej i budowaniu procesów HR

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowa zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę (po
  • okresie 3 miesięcy) lub B2B
  • Praca w miłym zespole
  • Praca w komfortowym biurze w centrum Warszawy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567