Kierownik Zespołu Dokumentacji Kredytowej i Akceptacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
19. 7. 2024

1093687001

Obowiązki

  • Masz wykształcenie wyższe – preferowane kierunki prawnicze
  • Posiadasz min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym.
  • Masz wiedzę dotyczącą zasad i form finansowania klientów korporacyjnych oraz prawnych zabezpieczeń wierzytelności.
  • Znasz przepisy prawa konieczne do właściwego przygotowania dokumentacji kredytowej (m.in. prawo cywilne, prawo bankowe, ustawa o księgach wieczystych i hipotece, ustawa o zastawie rejestrowym i rejestrze zastawów)
  • Jesteś nastawiona/-y na współpracę i poszukiwanie rozwiązań.
  • Swobodnie posługujesz się aplikacjami pakietu MS Office.
  • Komunikujesz się w języku angielskim na poziomie min. B2.

Wymagania

  • Zarządzanie i bieżący nadzór nad pracą zespołu operacyjnego liczącego blisko 50 osób we współpracy z koordynatorami sekcji wchodzących w skład Zespołu.
  • Nadzorowanie utrzymania płynności, terminowości i poprawności procesu przygotowywania dokumentacji kredytowej i realizacji dyspozycji klientów korporacyjnych.
  • Ścisła współpraca z zespołami odpowiadającymi za relacje z klientami oraz innymi jednostkami banku dla zapewnienia utrzymania wysokich standardów obsługi posprzedażowej klienta i optymalizacji procesów.
  • Optymalizacja i poprawa efektywności obsługiwanych procesów poprzez ich stały monitoring, analizę, identyfikację obszarów do poprawy i inicjowanie zmian.
  • Podejmowanie decyzji w ramach przyznanych uprawnień.
  • Udział w warsztatach i projektach dotyczących obszaru kredytowego.
  • Wsparcie merytoryczne podległego zespołu.
  • Odpowiedzialność za rozwój, oceny okresowe, podnoszenie kwalifikacji i motywowanie współpracowników.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • System premiowy oparty o ocenę realizacji wyznaczonych celów i zaangażowania.
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym funkcjonującym w banku.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584