Kierownik Zespołu Architektów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
KUBO
12. 6. 2024

Dla jednej z największych firm ubezpieczeniowych poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Zespołu Architektów. Osoba na tym stanowisku będzie kluczowym elementem w procesie tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań IT w firmie, odpowiadając za zarządzanie zespołem architektów oraz dbałość o wysoką jakość opracowywanych koncepcji architektonicznych.

Zadania:

  • Koordynacja pracy zespołu architektów, ustalanie priorytetów i nadzór nad realizacją zadań
  • Analiza możliwości wdrażania rozwiązań opartych o usługi chmury obliczeniowej
  • Opracowywanie rekomendacji dotyczących optymalnych rozwiązań technologicznych dla różnych projektów
  • Monitorowanie i kontrola zgodności realizowanych projektów z ustaloną architekturą
  • Współpraca z zespołami projektowymi w celu zapewnienia wysokiej jakości wdrażanych rozwiązań
  • Regularna ocena i raportowanie jakości opracowanych rozwiązań oraz podejmowanie działań naprawczych w razie potrzeby

Wymagania:

  • Tworzenie architektury rozwiązań nowych produktów i aplikacji opartych o chmury i on-premise uwzględniając potrzeby biznesowe organizacji
  • Koordynacja pracy zespołu architektów, ustalanie priorytetów i nadzór nad realizacją zadań, współpraca z zespołami wytwórczymi
  • Modelowanie rozwiązań z wykorzystaniem enterprise architect
  • Współpraca z dyrektorem IT, biznesem oraz zespołami projektowymi

Oferujemy:

  • Umowa o pracę i atrakcyjny system premiowy
  • Praca w oparciu o model hybrydowy – 4 dni zdalnie, 1 dzień stacjonarnie
  • Ubezpieczenie oraz pakiet medyczny, PPE
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery
  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536