Kierownik zespołu
  • Rutki
Rutki, Rutki, Podlaskie, Polska
Kamil Zalewski
26. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zatrudnimy na stanowisko: Kierownik zespołu
Jeśli lubisz kontakt z drugim człowiekiem, budowanie relacji międzyludzkich przychodzi Ci z łatwością, umiesz zarządzać zespołem to jest propozycja dla Ciebie.
Agro Cami to firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się sprzedażą części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: *planowanie działań zespołu *rozwiązywanie sporów między pracownikami *nadzór nad realizowaniem zadań członków zespołu • motywowanie i wspierania pracowników • reprezentowanie zespołu przed innymi działami w strukturze firmy • prowadzenie regularnych spotkań 1 on 1 z wszystkimi członkami zespołu • wyznaczanie celów dla całego zespołu • rekrutacja nowych pracowników • onboarding nowych pracowników • monitorowanie wyników zespołu • raportowanie do przełożonego.
NASZE WYMAGANIA:
-doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
-mile widziane w branży
-łatwość nawiązywania kontaktów
-umiejętność rozwiązywania konfliktów
-umiejętności komunikacyjne
-umiejętności organizacyjne
-pozytywne nastawienie
-szacunek do innych i kulturę osobistą
-empatię
-asertywność
-odpowiedzialność
-inteligencję emocjonalną
-otwartość i komunikatywność.
-prawo jazdy kat. B
-sumienność, punktualność, dyspozycyjność
TO OFERUJEMY:
premie uznaniowe miesięczne i roczne uzależnione od wyników finansowych firmy i zaangażowania pracownika
*dołączenie do grupy specjalistów z branży rolniczej w prężnie rozwijającej się firmie
*zgrany i wspierający zespół
*rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji
*zgrany, wspierający zespół
*szkolenia z branży
*możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
*możliwość awansu
*praca od zaraz
*umowa o pracę
*wynagrodzenie podstawowe 5500zł „na rękę”
Benefity:
Kawa przed wyjściem
Szkolenia branżowe oraz szkolenia w zakresie samorozwoju,
Możliwość zdobycia doświadczenia, dzięki uczestniczeniu w zróżnicowanych projektach
Cv proszę przesyłać na adres:
e-mail z tytułem Kierownik zespołu
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Lokalizacja: 18-312 Rutki-Kossaki ul. Przemysłowa 8

  • Praca Rutki
  • Kierownik Rutki
  • Kierownik Rutka-Tartak
  • Rutki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064