Kierownik Zakładu Produkcyjnego (m/k) - branża spożywcza
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
PROFIT HR
14. 7. 2024

PROFIT HR (Certyfikat 8985) specjalizuje się w rekrutacjach kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY! Nasi Klienci to spółki międzynarodowe o ugruntowanych pozycjach, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży spożywczej, chcielibyśmy znaleźć odpowiednią osobę do zarządzania zakładem produkcyjnym w Polsce Centralnej na stanowisko:

Kierownik Zakładu Produkcyjnego (m/k) - branża spożywcza/ branża napojowa/ FMCG/ food

Miejsce pracy: Polska Centralna, Zakład Produkcyjny

Praca stacjonarna

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Zarządzanie zakładem produkcyjnym (około 120 pracowników), w tym Managerami poszczególnych działów;
  • Nadzorowanie wszystkich codziennych działań zakładu - od produkcji poprzez utrzymanie ruchu, jakość, pracę magazynu, po zapewnienia przestrzegania zasad i procedur;
  • Nadzór nad tworzeniem krótko i długo terminowych planów produkcyjnych oraz nad procesem produkcji,
  • Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego i prawidłowego przebiegu procesu produkcji, tworzenie harmonogramów działań;
  • Nadzór nad realizacją założonych przez Zarząd celów, raportowanie wyników bezpośrednio do Dyrektora Operacyjnego grupy,
  • Tworzenie i wdrażanie ulepszeń w zakresie produkcji, jakości, bezpieczeństwa i wykorzystania potencjału ludzkiego w zakładzie;
  • Kompleksowe zarządzanie w celu zapewnienia efektywnego wykorzystania personelu i sprzętu zakładu;
  • Odpowiedzialność za wydajność produkcji, jakość produktów i terminową wysyłkę;
  • Zapewnienie, że harmonogramy linii produkcyjnych są zgodne z możliwościami zakładu, zamówieniami i planowaniem finansowym;
  • Zwiększanie produkcji, wydajności aktywów i elastyczności przy jednoczesnym minimalizowaniu niepotrzebnych kosztów i utrzymywaniu aktualnych standardów jakości;
  • Tworzenie harmonogramu i nadzór nad konserwacją parku maszynowego we współpracy z Dyrektorem Technicznym;
  • Opracowywanie systemów i procesów, które śledzą i optymalizują produktywność;
  • Codzienne kierowanie zespołem w celu osiągnięcia i utrzymania planu produkcji;
  • Przegląd wyników pracowników i zapewnienie pomocy w ich poprawie;
  • Rozwiązywanie problemów lub skarg pracowników;
  • Zarządzanie i rozwijanie personelu zakładu;
  • Wdrażanie strategii zgodnych z inicjatywami strategicznymi i zapewnianie wyraźnego poczucia kierunku i koncentracji;
  • Zobowiązanie do przestrzegania procedur bezpieczeństwa zakładu.

NASZE WYMAGANIA:

  • Min. 5-6 letnie doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym, napojowym lub podobnym na stanowisku kierowniczym związanym z produkcją
  • Wykształcenie techniczne, zarządzanie, zarządzanie produkcją lub podobne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Stanowczość i konsekwencja w działaniu
  • Znajomość systemów ERP
  • Zorientowanie na cele
  • Zdolności przywódcze i kompetencje managerskie
  • Umiejętność planowania i monitorowania działań pod względem ich kosztów materiałowych i efektywności
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodną komunikację biznesową.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • ubezpieczenie medyczne
  • szkolenia i rozwój
  • prace w dynamicznie rozwijającym się zespole i firmie o zasięgu międzynarodowym i znanej marce.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV w języku polskim lub angielskim. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie odsyłamy.

Wymogiem do procesowania kandydatury jest zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych personalnych i zawarcie jej w przysyłanym CV.

  • Praca Łódź
  • Kierownik Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 567
    19 698