Kierownik zakładu produkcyjnego
  • Unieradz
zachodniopomorskie, Unieradz, zachodniopomorskie, Polska
BioFeed Sp. z.o.o
22. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad zakładem produkcyjnym typu Pet Food – karma mokra
  • Nadzór nad procesem produkcji
  • Nadzór nad jakością surowców i produktów finalnych
  • Nadzór nad zespołem, rekrutacja i szkolenie pracowników
  • Zarządzanie budżetem działu produkcyjnego i optymalizacja kosztów
  • Udział we wdrażaniu i optymalizacja nowych produktów
  • Nadzór nad dokumentami
  • Reprezentowanie firmy przed Podmiotami Zewnętrznymi
  • Raportowanie wyników produkcji oraz opracowywanie strategii rozwoju Zakładu
  • Zapewnienie przestrzegania standardów bezpieczeństwa i higieny pracy na produkcji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży mięsnej lub pokrewnej
  • Znajomość procesów produkcyjnych branży mięsnej lub pokrewnej
  • Umiejętność organizacji swojej pracy oraz zespołu
  • Umiejętność kierowania zespołem ludzi
  • Umiejętności rekrutacyjne do tworzenia własnego zespołu
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Umiejętność osiągania wyznaczonych celów
  • Znajomość zasad HACCP
  • Znajomość przepisów sanitarno-higienicznych

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • Niezbędne do pracy narzędzia
  • Odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju i szkolenia

  • Praca zachodniopomorskie
  • Kierownik zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045