Kierownik zakładu produkcyjnego ( 20 FTE)
  • Mielec
Mielec, Mielec, podkarpackie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Kierownika Zakładu Produkcyjnego dla naszego Klienta, włoskiej firmy, specjalizującej się w produkcji automatów i złożonych podzespołów do różnych zastosowań przemysłowych. Stanowisko będzie zlokalizowane w okolicach Mielca.

Zadania:
  • Zarządzenie zakładem produkcyjnym small-sized (poniżej 50 FTE)
  • Tworzenie planu produkcji
  • Wprowadzanie i monitorowanie realizacji metodologii Lean production management
  • Zarządzanie materiałami w magazynie oraz materiałami do zakupu
  • Wsparcie kierownika produkcji we właściwym zarządzaniu i kontrolowaniu działań produkcyjnych w fabryce oraz zapewnienie płynności całego łańcucha produkcyjnego: cięcie/obróbka/oznakowanie-pakowanie i specjalne obróbki
  • Monitorowanie produktywności operatorów produkcji oraz wraz z kierownikiem produkcji, opracowywanie działań szkoleniowych dla operatorów
  • Aktywne uczestnictwo w analizie niezgodności wewnętrznych oraz klienta, proponowanie, a następnie wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych, które prowadzą do eliminacji przyszłych niezgodności
Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu działem, produkcją lub zakładem w małych i średnich przedsiębiorstwach produkcyjnych metalowych (mile widziane z branży obróbki CNC)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku od 3 do 5 lat
  • Znajomość zasad oraz narzędzi Lean
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Otwartość na ciągłe doskonalenie
  • Energia, inicjatywa, zaangażowanie
Oferta:
  • Umowa o pracę oraz kwartalny system premiowy
  • Możliwość tworzenia środowiska pracy, które ceni różnorodność, współpracę i rozwój osobisty
  • Przestrzeń do wprowadzania Lean production management
  • Posiadanie rzeczywistego wpływu na funkcjonowanie zakładu, Twoje pomysły i inicjatywy są ważne
  • Bezpośrednia współpraca z zarządem z Włoch

  • Praca Mielec
  • Kierownik Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080