Kierownik / Z-ca kierownika sklepu Nexterio Świdnica
  • Świdnica
Świdnica, Świdnica, Dolnośląskie, Polska
Stand Group sp. z o.o.
23. 7. 2024

Nexterio Outlet jest to polska firma zajmująca się kompleksową sprzedażą wyposażenia domu, dostarczająca głównie płytki ścienne i podłogowe wraz z wyposażeniem łazienek. Dzięki prowadzeniu sprzedaży w trybie outlet, marka oferuje swoim klientom bardzo konkurencyjne ceny.
W związku z otwarciem nowego outletu poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
Kierownik, Z-ca Kierownika sklepu
Miejsce pracy: Outlet Nexterio Świdnica
Zakres obowiązków:
- Odpowiedzialność za kompleksowe funkcjonowanie sklepu
- Realizacja celów i założonych KPI
- Motywowanie zespołu oraz tworzenie atmosfery sprzyjającej rozwojowi podległych pracowników
- Dbałość o odpowiednią ekspozycję towarów i stany magazynowe
- Aktywna obsługa Klienta oraz sprzedaż
Wymagania:
- Minimum 12 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku w marketach budowlanych
- Zdolności organizacyjne i predyspozycje kierownicze
- Doświadczenie w skutecznym motywowaniu i efektywnym zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
- Znajomość podstaw prawa pracy
- Entuzjazm, dynamizm w działaniu, komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji
- Wiedza z zakresu produktów oferowanych przez Nexterio
Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego
- Pracę w przyjaznym, kreatywnym i zaangażowanym zespole
- Dużą samodzielność
- Zniżkę na nasze produkty
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, przez Stand Group sp. z o.o. 58-100 Świdnica, Rynek 1A, jako potencjalnego pracodawcę, dla celów związanych z uczestnictwem w procesach rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

  • Praca Świdnica
  • Kierownik Świdnik
  • Kierownik Świdnica
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941