Kierownik w Sklepie T-Mobile
  • Ustka
Ustka, Ustka, Pomeranian Voivodeship, Polska
EUROTEL S.A.
11. 4. 2024

Miejsce pracy: Ustka

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za realizację celów jakościowych i ilościowych
  • Zarządzanie zespołem
  • Aktywny udział w procesie sprzedaży
  • Analiza i raportowanie wyników sprzedaży
  • Rozwój kompetencji zespołu
  • Działania wspierające sprzedaż
  • Odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia salonu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i praktyczna znajomość technik sprzedaży
  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Sumienność i samodzielność
  • Zaangażowanie i silna orientacja na cel
  • Znajomość rynku nowoczesnych technologii
  • Znajomość zasad obrotu towarem i rozliczeń kasowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju i uczestniczenia w systemie szkoleń
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży

Działamy od ponad 25 lat na polskim rynku, kiedy wprowadzaliśmy technologię GSM w Polsce. Od 2006 roku jesteśmy notowani na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Tworzymy grupę kapitałową zajmującą się przede wszystkim obsługą detalicznych sieci sprzedaży w imieniu renomowanych partnerów handlowych. Zarządzamy łącznie ponad 200 punktami sprzedaży na terenie całej Polski, w których zatrudniamy prawie 500 osób. Naszymi klientami są firmy z branży elektroniki użytkowej, ale posiadane doświadczenie i potencjał, pozwala nam obsługiwać w podobny sposób praktycznie każdego klienta.

Współpracujemy obecnie z trzema operatorami telekomunikacyjnymi oraz kilkoma producentami elektroniki w szczególności z Apple oraz Xiaomi, prowadząc w ich imieniu w najlepszych lokalizacjach autoryzowane salony sprzedaży. Obsługiwane przez nas sieci sprzedaży są jednymi z największych w ramach partnerów, z którymi współpracujemy.

Z operatorem T-Mobile (wcześniej Era) współpracujemy od 1996 roku, czyli od początku istnienia cyfrowej telefonii komórkowej w Polsce. Jesteśmy jedną z największych sieci sprzedaży, zarządzając prawie 100 punktami sprzedaży.

Poszukujemy pozytywnie nastawionych, zaangażowanych i godnych zaufania osób, którym bliski jest świat nowoczesnych technologii i lubiących kontakt z klientem. Jeśli masz dodatkowo umiejętności sprzedażowe, to nasza oferta jest dla Ciebie.

Stanowisko pracy związane jest z dynamicznym rozwojem firmy i potrzebą utrzymania najwyższych standardów działania, może być Twoje! Zdobądź wiedzę i doświadczenie, które mamy od ponad 25 lat przy współpracy z najlepszymi firmami o zasięgu międzynarodowym.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.”

  • Praca Ustka
  • Kierownik Ustka
  • Ustka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862