Kierownik w Dziale Organizacyjnym w Zarządzie Zlewni
  • Żywiec
Żywiec, Żywiec, Województwo śląskie, Polska
Wody Polskie
3. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków

OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • organizację pracy kancelarii i sekretariatu Zarządu Zlewni zgodnie z obowiązującą w PGW Wody Polskie instrukcją kancelaryjną,
  • rozpatrywanie skarg i wniosków oraz prowadzenie ich rejestru,
  • nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania i realizacji zadań związanych z gospodarką samochodową,
  • koordynowanie i przygotowywanie zbiorczych zestawień zaopatrzenia w odzież ochronną i roboczą,
  • nadzorowanie zaopatrzenia w materiały biurowe, środki czystości,
  • koordynowanie spraw dotyczących udzielania informacji publicznej,
  • współpracę z Regionalnym Zarządem Zlewni w Krakowie w zakresie prowadzenia spraw związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w odniesieniu do pracowników Zarządu Zlewni.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: śląskie

Zarząd Zlewni w Żywcu, ul. Armii Krajowej 10, 34-300 Żywiec

Wymagania

CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:

  • posiada wykształcenie wyższe, preferowane na kierunku administracja lub pokrewne,
  • posiada co najmniej 5-letnie doświadczenie w w/w obszarach,
  • zna przepisy ustaw: Ustawa o ochronie danych osobowych, Prawo pracy, Prawo zamówień publicznych,
  • sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office,
  • potrafi koordynować i zarządzać pracą zespołu,
  • posiada umiejętności analityczne,
  • jest komunikatywny, skuteczny i terminowy w działaniu,
  • potrafi wykonywać obowiązki pod presją czasu.

Wymagane dokumenty

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego i załączenie aktualnego CV.

CO OFERUJEMY WZAMIAN?

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie,
  • dofinansowanie opieki zdrowotnej,
  • grupowe ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach,
  • możliwość ubezpieczenia dzieci i wnuków,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • niskooprocentowaną pożyczkę na cele mieszkaniowe,
  • paczki mikołajkowe dla dzieci,
  • dopłatę do wypoczynku dzieci i młodzieży,
  • dofinansowanie do wypoczynku – „wczasy pod gruszą”,
  • pokoje gościnne w atrakcyjnych lokalizacjach,
  • specjalistyczne szkolenia i możliwość dofinansowania studiów,
  • naukę języków – dostęp do platformy eTutor,
  • 2 dodatkowe dni wolne w roku dla niepalących.

  • Praca Żywiec
  • Kierownik Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851