Kierownik w branży HVAC i instalacji sanitarnych
  • Reda
Reda, Reda, pomorskie, Polska
A.W Klima
15. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca koordynacja i nadzór nad realizacją prac instalacyjnych,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • Koordynacja obiegu dokumentów oraz współpraca z Zamawiającym,
  • Analiza dokumentacji projektowej, tworzenie rysunków warsztatowych,
  • Koordynacja prac i stała współpraca z podwykonawcami,
  • Rozliczanie rzeczowe i finansowe robót,
  • Kontrola jakości i bezpieczeństwa wykonywanych prac, przygotowywanie poszczególnych etapów prac do odbiorów,
  • Udział w negocjacjach z dostawcami i podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierownika robót,
  • Znajomość oprogramowania AutoCad, MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobre umiejętności organizacyjne i samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • Umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży HVAC,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,
  • Samochód służbowy, laptop, telefon,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy) i podnoszenia kwalifikacji.

  • Praca Reda
  • Kierownik Reda
  • Reda - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544