Kierownik Utrzymania Ruchu / Maintenance Manager - rekrutacja online
  • Tarnów
Tarnów, Tarnów, małopolskie, Polska
HRK S.A.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Jako Kierownik Utrzymania Ruchu będziesz zarządzać zespołem technicznym, koordynując jego działania oraz nadzorując projekty związane z inwestycjami technologicznymi. Twoja praca przyczyni się do rozwoju zakładu, podnosząc jego konkurencyjność i innowacyjność.

Kierownik Utrzymania Ruchu / Maintenance ManagerMiejsce pracy: Tarnów

Zadania:

  • Zarządzanie Zespołem Technicznym oraz koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi.
  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki.
  • Planowanie rozwoju i modernizacji parku maszynowego oraz optymalizacja kosztów.
  • Nadzorowanie przepisów BHP oraz zgodności z regulaminami.
  • Prowadzenie projektów w obszarze utrzymania ruchu oraz analiza efektywności procesów.
  • Raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektrotechnika, mechanika, automatyka.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 w mowie i piśmie (warunek konieczny).
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w dziale utrzymania ruchu.
  • Znajomość automatyki przemysłowej oraz zasad eksploatacji maszyn.
  • Doświadczenie w branży FMCG będzie dodatkowym atutem.
  • Zdolność podejmowania decyzji oraz kreatywnego rozwiązywania problemów.
  • Umiejętności dyplomatyczne oraz opanowanie w stresujących sytuacjach.

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • System premiowy oraz dodatki.
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz wakacyjnego wypoczynku.
  • Kursy językowe, wspierające naukę języków obcych.

  • Praca Tarnów
  • Pracownik utrzymania ruchu Tarnów
  • Manager Tarnów
  • Manager Tarnów Opolski
  • Kierownik Tarnów
  • Kierownik Tarnów Opolski
  • HR Manager Tarnów
  • Account manager Tarnów
  • Project Manager Tarnów
  • Product manager Tarnów
  • Content Manager Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667