Kierownik Utrzymania Ruchu
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
FOODjobs
24. 8. 2024

Miejsce pracy: woj. małopolskie
ZADANIA:
• Organizacja i nadzór nad pracą Działu Utrzymania Ruchu (zespół 4-5 osób)
• Odpowiedzialność za zapewnienie ciągłości ruchu pracy linii produkcyjnych oraz prawidłowe funkcjonowanie parku maszynowego
• Nadzór nad procesami modernizacji, optymalizacji i inwestycji w parku maszynowym
• Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
• Kontakt z serwisami zewnętrznymi
WYMAGANIA:
• Wykształcenie w zakresie Automatyki, Mechaniki i Budowy Maszyn
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w zakładzie produkcyjnym
• Doświadczenie w firmie o profilu produkcji spożywczej – mile widziane
• Doświadczenie we współpracy z zespołem oraz firmami zewnętrznymi w zakresie UR: napraw maszyn
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• Znajomość MS OFFICE (Word, Excel)
• Dobra organizacja pracy własnej oraz delegowania zadań
• Zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność
OFERTA:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko pracy
• Wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia

  • Praca Kraków
  • Pracownik utrzymania ruchu Kraków
  • Kierownik Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544