Kierownik Utrzymania Ruchu
  • Lubliniec
Lubliniec, Lubliniec, śląskie, Polska
Lentex S.A.
7. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pracownikami Działu Utrzymania Ruchu;
  • Organizowanie i nadzór nad naprawami oraz konserwacjami profilaktycznymi na wydziałach produkcyjnych;
  • Analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonanych napraw;
  • Planowanie i dbałość o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji;
  • Nadzorowanie dokumentacji maszyn, urządzeń i budynków należących do firmy (rejestrowanie przeprowadzonych inspekcji, testów, napraw), przygotowanie i uruchamianie nowych maszyny i urządzeń produkcyjnych;
  • Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją urządzeń technicznych oraz sprzętu kontrolno-pomiarowego;
  • Nadzór nad realizacją legalizacji, pomiarów elektrycznych, przeglądów UDT;
  • Nadzorowanie podnoszenia kwalifikacji zawodowych podległego personelu poprzez dobór odpowiednich szkoleń w zakresie sprawnego usuwania awarii i okresowej konserwacji maszyn i urządzeń;
  • Konsultacja projektów nowych uruchomień, procesów technologicznych i prac inwestycyjnych;
  • Planowanie zakupów części zamiennych i potrzebnych materiałów;
  • Przygotowywanie opracowań dotyczących modernizacji i rozbudowy istniejących urządzeń technologicznych;
  • Przygotowywanie rocznych planów remontów w oparciu o analizę sprawności technicznej maszyn, urządzeń, instalacji oraz budynków należących do firmy;
  • Nadzór nad wykonawcami prac remontowych oraz modernizacyjnych;
  • Dbałość o aktualną dokumentację podległych pracowników: umowy o pracę, badania lekarskie, profile stanowiskowe, instruktaże stanowiskowe itp.;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym w Dziale Utrzymania Ruchu;
  • Ogólna znajomość zasad mechaniki i budowy maszyn;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Świadectwo kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń ciśnieniowych instalacji cieplnych (c.o., parowych, oleju termalnego), chłodniczych, wentylacyjnych, wodnych, sprężonego powietrza i gazowych;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Znajomość zasad prowadzenia prac konserwacyjnych i remontowych obsługiwanych urządzeń;
  • Znajomość pakietu MS Office;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce akcyjnej;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Udział w profesjonalnych szkoleniach;
  • Bogaty pakiet benefitów („wczasy pod gruszą”, dodatek świąteczny, imprezy dla całych rodzin, boiska i siłownia na terenie zakładu, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach itd.);
  • Dofinansowania do wypoczynku pracownika;
  • Imprezy i wycieczki dla całych rodzin;
  • Premie rekrutacyjne.

  • Praca Lubliniec
  • Kierownik Lubliniec
  • Lubliniec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544