Kierownik Utrzymania Ruchu
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
HR GO
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków
- zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń do produkcji spożywczej,
- zarządzanie zespołem i zapewnienie niezbędnej dostępności serwisu,
- przewidywanie problemów z zakresu utrzymania ruchu i eliminowanie zagrożeń dla ciągłości produkcji.
- realizacja inwestycji w maszyny, urządzenia i infrastrukturę,
- gwarancja bezpieczeństwa funkcjonowania maszyn i urządzeń,
- odpowiedzialność za terminową realizację przydzielonych zadań dla funkcji Utrzymania Ruchu,
Oczekiwania:
- doświadczeniem na podobnym stanowisku (dodatkowym atutem jest praca przy maszynach do drobiu).
- wykształcenie wyższe techniczne lub średnie,
- wysoki priorytet osobisty na współpracę w zespole i wsparcie techników i - specjalistów oraz zaangażowanie ludzi w realizację strategii,
- osoba konsekwentna. Potrafiąca określić strategię dla funkcji Utrzymania ruchu i systematycznie ją realizować.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na pełen etat,
- otwarte i przyjazne środowisko pracy,
- wynagrodzenie uzależniane od posiadanego doświadczenia na podobnym stanowisku plus premie.

  • Praca Olsztyn
  • Pracownik utrzymania ruchu Olsztyn
  • Kierownik Olsztyn
  • Kierownik działu personalnego Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190