Kierownik transportu
  • Kostrzyn nad odrą
Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyn nad odrą, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Obecnie dla międzynarodowej firmy transportowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Oczekujemy

  • doświadczenia w firmie transportowej na kierowniczym stanowisku
  • wysoko rozwiniętych zdolności przywódczych i komunikacyjnych
  • umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego
  • doświadczenia w systemach zarządzania transportem
  • zdolności analitycznych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz aktualizowania wiedzy poprzez szkolenia
  • możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego

Zadania

  • planowanie i koordynacja międzynarodowych tras przewozu towarów i transportu
  • optymalizacja planowania floty i wykorzystania pojazdów w celu kontrolowania kosztów i maksymalizacji efektywności
  • monitorowanie postępów przesyłek, w tym śledzenie ruchu towarów i zarządzanie nieoczekiwanymi opóźnieniami lub problemami
  • zapewnienie zgodności z przepisami dotyczącymi czasu jazdy, przepisami ruchu drogowego i międzynarodowymi
    przepisami celnymi
  • zarządzanie zespołem operacyjnym, w tmy kierowcy i planiści
  • zarządzanie relacjami z klientami, w tym kontakt w sprawie opóźnień, dostaw, zapewnianie wydajnych rozwiązań transportowych
  • kontrola kosztó operacyjnych, analiza możliwości usprawniania procesów i obniżenia kosztów
  • udział we wdrażaniu oprogramowania mającego na celu automatyzację i optymalizację pracy
  • nadzór nad flotą pojazdów
  • zapewnienie zgodności z międzynarodowymi i lokalnymi przepisami dotyczącymi transportu
  • zarządzanie ryzykiem, kierowanie procesem zgłaszania i rozwiązywania incydentów
  • udział w rozwoju długoterminowych strategii biznesowych,analiza trendów rynkowych
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

  • Praca Kostrzyn nad Odrą
  • Kierownik Kostrzyn nad Odrą
  • Kostrzyn nad Odrą - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648