Kierownik terminala
  • Koszalin, Morska 47
zachodniopomorskie, Koszalin, Morska 47, zachodniopomorskie, Polska
Onninen Sp. z o.o.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Nadzorowanie pracy zespołu terminala
  • Zarządzanie transportem
  • Zarządzanie dokumentacją
  • Tworzenie dokumentów oraz obrót dokumentacją magazynową
  • Zorientowanie na klienta

Wymagany profil kandydata:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu transportem)
  • uprawnienia na wózki jezdniowe – UDT
  • znajomość programów MS Office
  • dużym atutem to znajomość programu TMS
  • mile widziana znajomość programu SAP
  • mile widziana znajomość asortymentu z branży instalacyjno-grzewczej lub elektrotechnicznej
  • uczciwość, skrupulatność i sumienność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność w działaniach, nastawienie na współpracę
  • odpowiedzialność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • stabilna praca
  • atrakcyjne wynagrodzenie- podstawa + nagroda miesięczna
  • dodatek za pracę nocną- 50%
  • pakiet benefitów- co miesiąc do 260 pkt = 260 zł, sam decydujesz na co je przeznaczysz
  • przyjazną atmosferę pracy

  • Praca zachodniopomorskie
  • Kierownik zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567