Kierownik Technologii (NPD)
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
FOODjobs
17. 4. 2024

Miejsce pracy: woj. śląskie
Zadania:
• Nadzór i koordynacja pracy podległego zespołu
• Koordynacja projektów prowadzonych w dziale R&D
• Monitorowanie statusu projektu oraz bieżące informowanie interesariuszy o statusie, ryzykach oraz szansach w prowadzonych projektach
• Śledzenie trendów konsumenckich i prozdrowotnych na rynku oraz wykorzystywanie ich przy rozwoju produktów
• Poszukiwania nowych innowacyjnych surowców
• Opracowywanie receptur nowych produktów i modyfikacje już istniejących
• Nadzór nad dokumentacją technologiczną
• Weryfikacja receptur oraz specyfikacji surowcowych, wyrobów gotowych, wyrobów produkcji usługowej
• Przeprowadzanie testów w warunkach laboratoryjnych i na linii technologicznej
• Uczestnictwo i nadzór w trakcie pierwszej produkcji nowego produktu, akceptacja produktu gotowego, nadzór w trakcie produkcji do momentu uzyskania stabilnego produktu spełniającego wymagania jakościowo-technologiczne
• Przygotowywanie etykiet oraz weryfikacja znakowania produktów zgodnie z obowiązującą legislacją
• Współpraca z działem produkcyjnym, marketingu, sprzedaży i jakości
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe na kierunku Technologia Żywności, Biotechnologia lub pokrewne
• Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze R&D
• Doświadczenie w zarządzaniu projektami
• Znajomość wymagań z obszaru R&D podstawowych systemów jakościowych obowiązujących w przemyśle spożywczym (HACCP,ISO, BRC,IFS)
• Znajomość przepisów prawa żywnościowego
• Samodzielność w działaniu oraz kreatywność
• Umiejętność obsługi pakietu MS Office
• Wysokie umiejętności analityczne i organizacyjne
• Komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Odpowiedzialną rolę z realnym wpływem na dalszy rozwój firmy
• Pakiet szkoleń rozwojowych, dbamy o ciągłe podnoszenie kwalifikacji
• Gwarantujemy wsparcie całego zespołu nie tylko na etapie wdrożenia

  • Praca Częstochowa
  • Technik technologii drewna Częstochowa
  • Kierownik Częstochowa
  • Kierownik działu personalnego Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782