Kierownik techniczny obiektu
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Zinel Facility Management Sp. z.o o.
2. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie infrastruktury technicznej obiektu zgodnie z wymogami technicznymi oraz prawa budowlanego,
  • Bezpośredni kontakt i utrzymywanie dobrych relacji z właścicielem obiektu oraz najemcami,
  • Nadzór nad firmami realizującymi przebudowy i aranżacje,
  • Zapewnienie wysokiego standardu świadczonych usług,
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów (m.in. protokoły i faktury dotyczące wykonywanych prac).

Nasze wymagania

  • Wiedza w zakresie instalacji elektrycznych, hydraulicznych, pracy w środowisku CAAD,
  • Wysoki poziom kompetencji komunikacyjnych,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Aktualne uprawnienia SEP G1, G2 E i D.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość szkoleń i rozwijania kwalifikacji zawodowych,
  • Rynkowe warunki płacowe w zależności od umiejętności i kwalifikacji,
  • Właściwe narzędzia potrzebne do wykonywania pracy (telefon, laptop),
  • Dofinansowanie do karty sportowej, opieki medycznej i ubezpieczenia na życie.

  • Praca Poznań
  • Redaktor techniczny Poznań
  • Kierownik Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584