Kierownik techniczny obiektu
  • Warszawa, Śródmieście
mazowieckie, Warszawa, Śródmieście, mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp.z o.o.
17. 9. 2024

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

KIEROWNIK TECHNICZNY OBIEKTU

Miejsce pracy: Warszawa (śródmieście)
Twoje zadania:

  • Utrzymanie w prawidłowym stanie systemów i urządzeń technicznych
  • Wykonywanie planowych przeglądów urządzeń i instalacji
  • Zarządzanie procesem eksploatacji technicznej
  • Zarządzanie zespołem technicznym
  • Dyspozycyjność w przypadku awarii technicznych
  • Wykonywanie prac serwisowych, naprawczych i montażowych
  • Realizacja i nadzór procesu konserwacji planowej, sporządzanie raportów
  • Realizacja zapisów umowy oraz nadzór nad zakupami i magazynem części zamiennych
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej oraz prawnej obiektu
  • Kontrola nad gospodarką odpadami i substancjami niebezpiecznymi
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z przedstawicielami Klienta
  • Współpraca z Najemcami oraz firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi technicznej

Oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego (mile widziane wykształcenie wyższe)
  • Doświadczenia zawodowego w utrzymaniu technicznym budynków (mile widziane w budynku użyteczności publicznej o powierzchni całkowitej nie mniejszej niż 10 000 m2 )
  • Uprawnień kwalifikacyjnych SEP Grupa 1, 2, 3
  • Znajomości obsługi instalacji budynkowych (HVAC, inst. ppoż., wod-kan itp.).
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej, obsługa komputera – pakiet MS Office
  • Doświadczenia w zarządzaniu Zespołem techników
  • Proaktywnego nastawienia w kontakcie z przedstawicielami Klienta

To oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Pracę w nowoczesnych budynkach, w których firma wdraża nowe rozwiązania technologiczne
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę, w lubiącym się zespole oraz wsparcie merytoryczne przełożonych
  • Pakiet benefitów dla Ciebie i najbliższych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe itp.

  • Praca mazowieckie
  • Kierownik Wysokie Mazowieckie
  • Kierownik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584