Kierownik Techniczny
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Silcare Sp. z o.o. Sp. k
25. 5. 2024
6850zł brutto

Silcare sp. z o.o. sp. k. to polska firma specjalizująca się w produktach światłoutwardzalnych oraz kosmetykach. Działamy na światowym rynku kosmetycznym od 2004 roku. Nasze produkty sprzedajemy w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji. Wszystkie produkty - od pomysłu aż po efekt końcowy - powstają w siedzibie firmy, w Gorzowie Wielkopolskim. Dysponujemy najnowszą technologią, do-świadczonym zespołem oraz komfortowymi warunkami pracy.

Poszukujemy na stanowisko: Kierownik Techniczny

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków

Zarządzanie projektami remontowo-budowlanymi

• Planowanie, koordynacja i nadzór nad pracami remontowo-budowlanymi w firmie

• Przygotowywanie harmonogramów prac oraz monitorowanie postępu realiza-cji zadań

• Współpraca z wykonawcami zewnętrznymi oraz kontrola jakości wykonanych prac

• Administracja i obieg dokumentów

• Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji technicznej związanej z projektami remontowo-budowlanymi

• Przygotowywanie raportów z postępu prac oraz dokumentacji kosztowej

• Nadzór nad zgodnością realizowanych projektów z przepisami prawa oraz wewnętrznymi procedurami

Zarządzanie zespołem

• Rozdzielanie obowiązków i zadań w zespole, monitorowanie ich wykonania oraz ocena efektywności pracy

• Rozwiązywanie problemów oraz podejmowanie decyzji dotyczących działań zespołu

Budżetowanie i kontrola kosztów

• Opracowywanie budżetów projektów remontowo-budowlanych oraz monito-rowanie ich realizacji

• Analiza i optymalizacja kosztów związanych z realizacją projektów

• Nadzór nad zakupem materiałów i usług potrzebnych do realizacji zadań

Utrzymanie infrastruktury technicznej

• Nadzór nad utrzymaniem i konserwacją budynków oraz infrastruktury tech-nicznej firmy

• Organizowanie przeglądów technicznych i napraw

• Współpraca z działem utrzymania ruchu oraz innymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłości operacyjnej

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: budownictwo, in-żynieria lądowa, zarządzanie w budownictwie)

• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w tym doświad-czenie w zarządzaniu zespołem

• Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz norm i standardów związa-nych z branżą remontowo-budowlaną

• Umiejętność pracy pod presją czasu oraz zdolność do podejmowania szyb-kich i trafnych decyzji

• Znajomość narzędzi do zarządzania projektami oraz programów do kosztory-sowania.

• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• Nowoczesne miejsce pracy

• Stabilne warunki zatrudnienia

• Możliwość uczestnictwa w szkoleniach oraz rozwój zawodowy

• Karty MultiSport i MultiLife

• Darmowe porady prawne

• Zniżki na zakup produktów firmowych

• Dostęp do firmowej biblioteki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Jeśli zgoda ma dotyczyć również udziału w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dodanie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również w związku z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Redaktor techniczny Gorzów Wielkopolski
  • Kierownik Gorzów Wielkopolski
  • Kierownik działu personalnego Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064