Kierownik szwalni
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
CRL Sp. z o.o.
27. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych.
  • Doskonalenie produkcji w zakresie wydajności, jakości i kontroli kosztów.
  • Koordynowanie współpracy z projektantem i konstruktorem w zakresie tworzenia dokumentacji techniczno-technologicznej odzieży.
  • Efektywne zarządzanie i organizację pracy podległego zespołu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesem szycia oraz zespołem szwalniczym.
  • Znajomość maszyn szwalniczych oraz rozumienie procesu powstawiania nowych fasonów.
  • Wykształcenia kierunkowego lub związanego z zarządzaniem procesem produkcji.
  • Terminowość i skrupulatność w tworzeniu dokumentacji produkcyjnej.
  • Zdolności analityczne, dociekliwość i odpowiedzialność za podjęte decyzje.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszą firmą.
  • Klarowne warunki wynagradzania, podstawa i premia za realizację zadań.
  • Pracę I zmianową od poniedziałku do piątku
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
  • Szansę na podwyższenie swoich umiejętności poprzez dostęp do szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych.

  • Praca Radom
  • Kierownik Radom
  • Kierownik Radomin
  • Kierownik działu personalnego Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584