Kierownik Szkoleń i Rozwoju
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Media Markt Polska Sp. z o.o.
25. 8. 2024

84073

Obowiązki

  • Identyfikowanie kluczowych obszarów wymagających rozwoju kompetencji pracowników i tworzenie programów rozwojowych i szkoleniowych dopasowanych do potrzeb organizacji
  • Zarządzanie społecznością trenerów wewnętrznych, w tym: ich rozwój, zapewnienie kanałów wymiany informacji oraz wsparcie w realizacji zadań edukacyjnych
  • Realizacja strategii różnorodności, równości i inkluzywności (DEI), w tym: opracowywanie działań i monitorowanie, raportowanie postępów w obszarze DEI oraz wdrażanie działań naprawczych, jeśli to konieczne
  • Doradztwo i wsparcie dla kierowników w zakresie rozwoju ich zespołów, zarządzania talentami,satysfakcji pracowników
  • Odpowiedzialność za proces oceny rocznej i identyfikację potencjału pracowników, realizowany w organizacji
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii employer brandingowej
  • Opracowywanie i zarządzanie budżetem wraz z optymalizacją kosztów związanych z działalnością szkoleniową i inicjatywami HR w podległym obszarze
  • Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań HR mających na celu podniesienie satysfakcji i zaangażowania pracowników

Wymagania

  • Min. 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dużej międzynarodowej organizacji (prefereowana branża retail)
  • Wykształcenie wyższe – zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia
  • Doświadczenie w opracowywaniu programów rozwojowych i szkoleniowych, realizacji szkoleń i warsztatów
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi rozwojowych oraz znajomość rynku usług szkoleniowychi doradczych
  • Rozwinięta kreatywność i myślenie koncepcyjne, umiejętność zarządzania projektami
  • Umiejętność budowania partnerskich relacji i komunikacji z różnymi interesariuszami w tym z zespołem międzynarodowym
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość języka angielskiego – C1

Oferujemy

  • Premie za wyniki
  • Dedykowane szkolenia oraz możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru
  • Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy
  • Fajny zespół

Źródło: Media Markt/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544