Kierownik Sprzedaży z możliwością zakwaterowania
  • Szklarska Poręba
Szklarska Poręba, Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie, Polska
Platinum Mountain Hotel&SPA
27. 9. 2024

Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamentowców i obiekt dla osób 12+ Platinum Adults. Resort dysponuje prawie 150 pokojami oraz 400 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi, strefą SPA & Wellness, a także salonem Dr Irena Eris Beauty Partner.

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie sprzedażą usług hotelowych oraz realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
  • Zarządzanie i koordynowanie pracy prowadzonego zespołu,
  • Dbałość o zachowanie wysokich standardów obsługi realizowanych przez dział,
  • Rozwijanie pracy zespołowej, prowadzenie szkoleń, instruktaży oraz coachingów indywidualnych,
  • Zapewnienie terminowego przepływu informacji i prawidłowej komunikacji w zespole,
  • Ścisła współpraca z innymi działami w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi Gości,
  • Analiza i raportowanie skuteczności prowadzonych działań – rekomendowanie działań korygujących,
  • Bieżący monitoring i analiza rynku oraz działań konkurencji.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży (min. 2 lata) na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej lub pokrewnej,
  • Dobra znajomość aktualnych trendów rynkowych,
  • Umiejętności negocjacyjne i stosowania różnych technik sprzedaży,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Umiejętność współpracy z innymi i chęć dążenia do osiągnięcia wspólnego celu,
  • Bardzo dobra organizacja swojej pracy i prowadzonego zespołu,
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,
  • W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie obiektu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu i w strukturach hotelu oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez hotel,
  • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,
  • Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,
  • Program Poleceń Pracowniczych,
  • Program MultiLife Extra,
  • Zniżki do 50 % na: zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris, pobyt w obiektach marki Górskie Resorty, korzystanie z części gastronomicznej obiektu,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Posiłki pracownicze,
  • Paczki świąteczne,
  • Parking dla pracowników.

Dołącz do naszego #PlatynowegoZespołu, który tworzą zdolni, kreatywni, energiczni i pełni pasji do hotelarstwa ludzie.

  • Praca Szklarska Poręba
  • Kierownik Szklarska Poręba
  • Szklarska Poręba - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392