Kierownik Sprzedaży- Wood&Home
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Antal Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Nasz Klient to doświadczony producent najwyższej jakości materiałów wykończenia wnętrz i stolarki budowlanej z drewna dębowego: podłóg dębowych, drzwi wewnętrznych, schodów drewnianych i listew przypodłogowych.

SALES MANAGER (KIEROWNIK SPRZEDAŻY)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie i rozwój zespołu sprzedażowego, pomagając każdemu członkowi rozwinąć swój pełen potencjał i osiągać przy tym nowe rekordy w wynikach sprzedażowych.
  • Osiąganie celów sprzedażowych oraz rozwijanie obszaru sprzedażowego.
  • Analiza wskaźników sprzedażowych, wyciąganie wniosków oraz podejmowanie trafnych decyzji.
  • Odpowiedzialność za budowanie oraz wdrażanie strategii sprzedażowych, dostosowanych do dynamicznie zmieniającego się rynku.
  • Rozwój i optymalizacji procesów sprzedażowych.
  • Kreowanie silnej kultury zespołowej, budując pozytywną atmosferę poprzez jasną i klarowną komunikację.

Wymagania pracodawcy

  • Masz doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze sprzedażowym.
  • Twój atut to umiejętność efektywnego zarządzania rozproszonym, kilkuosobowym zespołem sprzedażowym.
  • Dobrze wiesz jak stworzyć, zoptymalizować oraz skutecznie wdrążyć proces sprzedażowy.
  • Brałeś udział w opracowywaniu i wdrażaniu innowacyjnych strategii sprzedażowych.
  • Potrafisz łączyć kropki, analizować dane i podejmować trafne decyzje.
  • Skutecznie się komunikujesz oraz masz zdolność do prowadzenia efektywnych negocjacji.
  • Szybko i skutecznie reagujesz na problemy związane ze sprzedażą oraz kreatywnie podchodzisz do ich rozwiązywania.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2, umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Prawo jazdy kategorii B: oraz mobilność i gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w zbliżonej branży, koniecznie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą rozproszoną

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: od 11 000 – 18 000zł brutto (w tym premia)
  • Stabilne zatrudnienie: Firmie zależy na długotrwałej współpracy. Oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, abyś mógł/mogła skupić się na rozwijaniu swojej kariery.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy: samochód z możliwością do wykorzystania w celach prywatnych, laptop i telefon.
  • Rozwój zawodowy: szerokie możliwości rozwoju zawodowego. Firma Ceni ambicje oraz wspiera w rozwoju.
  • Stabilność w niespokojnych czasach: Branża, w której działa firma, jest jedną z niewielu, której nie dotyka kryzys

  • Praca Warszawa
  • Home staging Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    61 852
    12 953